Hizmetlerimiz

Mobilya Tasarım ve İmalatı

Mobilya sektöründe yılların vermiş olduğu tecrübeyle alanında uzman kadromuz ve tasarım ekibimizle ev, iş yeri, büro, mağaza ve okul gibi mekanlarınızın mobilya ihtiyaçlarına uygun projeler üretiyor, karşılıklı birebir fikir alış verişinde bulunarak mobilya tasarım ve imalat hizmetleri veriyoruz.
Standart mobilya tasarımlarımızın yanında, mekana ve projeye göre farklı tasarımlar ve ürünler sunuyoruz. Sizden gelen randevu talebi üzerine sizi ziyaret ederek, mekanınızın ölçülerine göre tasarım ve uygulamasını düşündüğünüz ürünü, uygun malzemeler ve tasarım tekniklerini belirleyerek projelendiriyoruz.
Tasarımını gerçekleştireceğimiz proje için malzeme seçimini son derece titizlikle kendini kanıtlamış markaların ürünleri arasından  seçiyor, seçilen malzemelerin (kumaş, sünger, ahşap, metal vs.) insan sağlığına ve doğaya zararı olmayan malzemelerden olmasına özen göstererek,  tecrübeli ekibizle ve modern ekipmanlarımızla kaliteli işçiliğimizide katarak üretime başlıyoruz.
Projelendirme esnasında belirttiğimiz süre içerisinde projeyi teslim edebilmek adına son derece disiplinli ve özveriyle çalışıyoruz.
Üretimden satışa hiçbir aracı olmadığı için en uygun fiyatlara en kaliteli mobilya ürünlerini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.